منوی دسته بندی
منوی دسته بندی

اشتباهات مهم در سئو

اشتباهات مهم در سئو

سئو و بهینه سازی سایت یکی از مهم ترین کار هایی است که باید بر روی سایت خود پیاده سازی کنید. همانقدر که سئو سایت مهم است به همان اندازه حساس و خطرناک است اگر اشتباهی انجام دهید نمی توانید جایگاهی در کلمات کلیدی داشته باشید. در این مقاله قصد داریم اشتباهات مهم در سئو را برای شما آموزش دهیم که این اشتباهات را در سایت خود مرتکب نشوید تا بتوانید بهترین نتایج در کلمات کلیدی هدفمند مرتبط با موضوع سایت را در موتور های جستجو از جمله گوگل برای سایت خود بدست بیاورید. کافی است به خوبی اشتباهات مهم در سئو را مطالعه کنید و با این اشتباهات آشنا شوید. حتما در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

 

کلمه کلیدی

 

انتخاب اشتباه کلمات کلیدی

انتخاب کلمات کلیدی هدفمند یکی از مهم ترین کار هایی است که باید در سئو سایت رعایت کرد. برای انتخاب کلمات کلیدی هدفمند و صحیح باید از ابزار هایی مثل ubersuggest استفاده کرد. این ابزار حرفه ای و هوشمند کلمات کلیدی که گوگل به کاربران پیشنهاد می دهد را ارائه می کند. ابزار ubersuggest پیشنهاد کلماتی که توسط گوگل به کاربران پیشنهاد می شود را به همراه 100 کلمه کلیدی دیگر در ارتباط با کلمات کلیدی که شما وارد کرده اید را در اختیار شما قرار می دهد. استفاده از این ابزار نیز بسیار ساده می باشد.

عدم تولید محتوای منظم و درست

یکی دیگر از اشتباهاتی که مدیران سایت ها در سئو سایت خود مرتکب می شوند عدم تولید محتوای منظم و درست است. مدیر سایت باید به صورت منظم و هدفمند بعد از انتخاب کلمات کلیدی سایت خود شروع به تولید محتوا کند. در یک کلام محتوا پادشاه است. حتما تولید محتوای منظم و دقیقی را برای وب سایت خود انجام دهید. از بهینه کردن محتوای خود غافل نشوید.

عنوان سایت و توضیحات سایت

یکی از مهم ترین فاکتور های سئو که گوگل در قدم اول به آن خیلی توجه می کند عنوان سایت و توضیحات سایت شماست. شما باید به خوبی و درستی این دو مورد را کامل کنید اگر اشتباهی در این مورد انجام دهید یکی از مهم ترین فاکتور های سئو را از دست داده اید.

 

URL چیست؟ چگونه URL مناسب سئو بسازیم؟

 

استفاده از URL صحیح

در نوشتن URL وب سایت خود کاملا دقت کنید. اگر نمی دانید که URL صحیح را چه ویژگی هایی دارد حتما مقاله زیر را مطالعه کنید.
URL چیست؟ چگونه URL مناسب سئو بسازیم؟

لینک سازی اشتباه، لینک نخرید

در لینک سازی وب سایت خود دقت کنید. هرگز سراغ وب سایت های غیر معتبر برای خرید لینک نروید. آنقدری که برای خرید لینک هزینه می کنید می توانید برای وب سایت خود ریپورتاژ بگیرید که تاثیر آن به مراتب بسیار بیشتر است و معتبر تر است. اگر برای سایت خود می خواهید لینک سازی می کنید حتما در این کار بسیار دقت کنید و لینک های اسپم دریافت نکنید. لینک سازی اشتباه ممکن است منجر به پنالتی شدن سایت شما بشود.

 

کدنویسی

 

کد نویسی بهینه

این بخش مربوط به طراحی سایت شماست. حتما باید نکاتی که به کد نویسی سایت مربوط می شود را به خوبی پیاده سازی کرد که وارد شدن به این مبحث کاملا پیچیده و طولانی است و نمی شود در این مقاله توضیح داد. برنامه نویسان حرفه ای به این امر تسلط دارند و به خوبی در طراحی سایت خود پیاده سازی می کنند.

کلام پایانی

در سئو سایت خود حتما به On Page SEO سایت خود دقت کنید. اهمیت On Page به شدت از نگاه گوگل بالا رفته. از نکاتی که در مقاله اشتباهات مهم در سئو گفته شد غافل نشوید نکات ساده ای هستند اما پیاده نکردن یا پیاده سازی اشتباه این نکات در سایت می تواند ضربه بزرگی را به سئو سایت ما بزند. پیشنهاد می کنم مقاله سئو چیست؟ چرا باید سایتمان را سئو کنیم؟ را مطالعه کنید.اگر در زمینه سئو نیاز به مشاوره دارید می توانید از ما مشاوره رایگان و راهکار دریافت کنید. امیدوارم مقاله ی مفیدی برای شما بوده باشد. اگر این مقاله برای شما مفید بود و به شما کمک کرد لطفا با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید.

مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 18 =