داستان دنیای وب

من محمد مهدی حیدری مدیر وب سایت دنیای وب سال ها پیش با یک ایده ی خام و با توجه به علاقه ای  که به دنیای وب داشتم وارد این دنیای بزرگ شدم. به دنبال عملی کردن ایدم بودم از اونجایی که اول کار هیچی رو نمیدونستم حتی نمیدونستم که باید از کجای کار شروع کنم شکست های متعددی رو خوردم وارد بازار های اشتباهی شدم که ضرر های بسیاری رو برای من به همراه داشت. و خب حالا برام به تجربه ای شیرین تبدیل شده. رفته رفته تجربه ی من بیشتر شد راه درست خودمو پیدا کرده بودم و حالا دیگه میدونستم باید چیکار کنم. به طراحی سایت و پیاده سازی یک کسب و کار آنلاین به شدت علاقه مندم و این باعث شد که وب سایت دنیای وب رو طراحی کنم تا بتونم با انتقال تجربه ی خودم و ارائه بهترین خدمات همراه شما باشم.

اعضا تیم دنیای وب

دنیای وب

محمد مهدی حیدری

مدیر وب سایت

تیم دنیای وب با استفاده از بهترین تکنولوژی های حال حاضر سایت سازی و طراحی حرفه ای وب سایت های داینامیک برای برند و کسب وکار شما و همچنین با بهره گیری از خدمات بهینه سازی سایت شما را در بهترین نتایج گوگل قرار می دهیم. با طراحی اپلیکیشن کسب و کار شما را بزرگتر کرده تا مخاطب شما در هر لحظه و در هر زمان با تلفن همراه خود کسب و کار شما را دنبال کند.

با بروز ترین روش های دیجیتال مارکتینگ دنیای وب می توانید وب سایت و اپلیکیشن خود را تبلیغ نموده و به گونه ای محصولات و خدمات خود را ارائه کنید تا مشتریان محصولات و خدمات شما را خریداری کنند.

تیم دنیای وب همراه شماست تا به شما بهترین خدمات را ارائه کند که همواره برند شما بهترین کسب و کار خود باشد. خدماتی که دنیای وب به شما ارائه می کند:

1- طراحی سایت
2- دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی اینترنتی)

برای اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه ی ارتباط با ما با ما در ارتباط باشید.
جهت هر گونه همکاری و پیشنهاد با ما تماس بگیرید. همچنین شما می توانید با استفاده از صفحه ی ثبت سفارش خدمات مورد نطر خود را مستقیم سفارش دهید.

نظرات مشتریان